Повелителька точних наук

Вже традиційно в Україні 16 липня відзначають професійне свято – День бухгалтера. Це дає привід вітати усіх працівників бухгалтерської сфери. Тож будьте здорові, гарно пильнуйте кошти, правильно ними розпоряджайтесь і отримуйте відповідну винагороду за свою працю.

У нашому містечку живе гарна, привітна, відповідальна бухгалтерка – Олена Войналович. Вже третій рік вона працює на посаді начальника відділу фінансово-господарського та комп’ютерного забезпечення – головного бухгалтера в управліні праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації. Олену Юріївну поважають колеги, цінує керівництво і працю її відзначають не лише на словах. Неодноразово вона була нагороджена грамотами від облдержадміністрації та департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Народилася Олена в Володарськ – Волинському 24 лютого 1981, тут закінчила школу №1 із золотою медаллю. Вступила до Державного агроекологічного університету в м. Житомир на економічний факультет зі спеціальності «Бухгалтерський облік і аудит». По його закінченню працювала три роки на посаді бухгалтера-касира у ПП-ОАФ «Галинівка». Із 2004 року Олена Юріївна працювала в управлінні праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації провідним бухгалтером відділу фінансово-господарського та комп’ютерного забезпечення. Є в нашої героїні і досвід роботи в Хорошівській об’єднаній державній податковій інспекції заступником начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб.

Олена Войналович – компетентний спеціаліст, завжди рухається вперед, вчиться, самовдосконалюється. Окрім того, вона – гарна господиня, вміє наводити порядок не лише в точних цифрах, а і у власному будинку. Разом із чоловіком – Русланом виховує сина Максима та доньку Анастасію.

Незважаючи на молодий вік, Олена має чималий досвід роботи, навідмінно виконує поставлені перед нею задачі, не боїться труднощів і гарно з ними справляється. Вона – чуйна, ввічлива, життєрадісна людина, і всі ці якості їй привиті з родини.

З нагоди свята вітаємо Олену Юріївну та бажаємо їй не зупинятися в саморозвитку, отримувати задоволення від роботи і, звичайно, сімейного затишку та благополуччя.

Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *