Нове місце відпочинку в Ягодинському лісі

Нещодавно, їдучи в Коростенський район автодорогою Житомир – Коростень, звернула увагу на «новобудову» в лісі. На межі Хорошівського і Коростенського районів з’явилась нова рекреаційна зона для любителів лісового відпочинку.

Цікавість змусила мене відвідати це місце: кілька альтанок, упорядковані місця для вогнищ, місця для відпочинку та паління, не могли не потішити око і серце насипні доріжки для зручності пересування.

Усім відомо, що спілкування з природою, а саме відпочинок у лісі – то невід’ємна частина нашого життя. Територія цієї рекреаційної зони досить немаленька, тому тут спокійно можуть перебувати кілька компаній людей, не заважаючи одна одній.

Цей прекрасний упорядкований сквер створили лісівники Володарськ-Волинського лісництва (лісничий Юрій Сорока) ДП «Пулинський лісгосп АПК»(директор Петро Курильчук). Величезної вдячності заслуговують люди, котрі роблять усе, аби стосунки відвідувачів лісу з природою були гармонійними, взаємокорисними.

Неподалік місця відпочинку встановлено інформаційні щити і вказівники із застереженнями й рекомендаціями, як правильно і безпечно поводитися в лісі.

Працівники лісництва зробили усе для того, щоб ми гарно проводили час у лісі, не завдаючи шкоди довкіллю. І нині це місце щодня відвідує велика кількість охочих поспілкуватися з природою. От тільки дуже прошу відпочивальників бережно ставитися і до праці лісівників, і до лісу – не смітити, не ламати нічого, не завдавати природі ніякої шкоди. Поводьмося у лісі як свідомі люди!

Дякуємо вам, лісівники, за турботу про нас.

Катерина Багінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *