«Великий Казан» знову зібрав байкерів України

З п’ятого по восьме липня на березі річки Ірша у с. Старий Бобрик вдесяте пройшов мотофестиваль «Великий Казан». Учасники клубу «Безтурботні ангели» (президент Валерій Іванішин) були головними організаторами заходу. Вони підготували цікаву й різноманітну програму. Цьогоріч бажаючих відпочити і поринути у свято молодості і свободи зібралось понад 2000. Учасники приїхали не тільки з усіх куточків України, а й із-за кордону: Білорусі, Австрії тощо.
У четвер почали прибувати учасники фесту, вони реєструвалися, ознайомлювалися з програмою цьогорічного дійства, обирали собі найкращі місця у наметовому містечку, облаштовували зону відпочинку. Поряд із головною сценою розмістились торгові точки, в яких можна було придбати не тільки їжу, а й сувенірну продукцію.
У п’ятницю відбулось урочисте відкриття свята, на яке, окрім зареєстрованих учасників, завітало багато гостей. Незмінний ведучий – Жека (Євгеній Дурава, смт Черняхів), як завжди, розважав публіку дотепним словом і жартами. А ввечері музичні гурти «Вперше чую», «Планета Титанів» та «BEAST» влаштували справжній феєрверк драйву і децибели рокмузики, адже організатори подбали, щоб на фестивалі був якісний професійний звук і світло.
Кожний день фесту розпочинався із конкурсно-розважальної програми. Переможці різноманітних турнірів отримували призи.
У суботу байкери відвідали перлину Хорошева – «Музей коштовного і декоративного каміння», а жителі селища залюбки оглядали байки, на яких ті приїхали, й фотографувалися із ними.
Родзинкою цього «Казана» став виступ знаних на теренах України фолк-панк-рок колективу«Yurcash» та одного із лідерів рокабілі-сцени гурту «Ot Vinta!». Також цього дня на сцені «запалювали» колективи «Проти меж» та «Кешъ».
Традиційно у великому казані смачно кипіла шурпа, яку залюбки смакували усі охочі.
У неділю зліт завершився. Поволі стихла музика, розібрали наметове містечко, і знову берег водосховища поринув у тишу. А стомлені, але надзвичайно задоволені байкери роз’їжджалися до своїх домівок. І кожен на прощання казав «До побачення, Казан-2018 і до зустрічі, Казан-2019!»
Ірина Сівінська.
Фото Юлії Яковлєвої.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *