Ой на Івана, та й на Купала…

«Підходьте гості, просимо ласкаво…Будем співати, жартувати, народ у хоровод скликати», – такими словами розпочали ведучі Марія Жеревко та Ірина Слобожан музично-театральне дійство «На Івана Купала» у Хорошеві.
Людно було ввечері 7 липня біля річки Ірша в парку. Жителі та гості селища зібралися для проведення свята, адже щороку працівники будинку культури готують справжнє дійство з піснями, жартами, загадками, танцями і т.д.
Традиційно глядачам була запропонована молодіжна театралізована постановка, пускання віночків по воді; виконувалися тематичні пісні, обрядові танці. Завітали на свято Лісовик, Мавка, Водяник та Русалки.
Свої пісні для гостей свята подарували Віталій Райковський, Олена Матвієнко, Сергій Костецький, фольклорний гурт «Перевесло», вокальний колектив «Вишиванка» та Юрій Щербина з Рижан і вокальна група «Чарівниця» із Зубринки.
За давньою традицією палили купальське вогнище, через яке кожен охочий міг перестрибнути, аби набратись сили, здоров’я та очиститися від усього поганого.
Новинкою свята було вшанування купальських іменинників – кожен, хто народився цього дня, отримав подарунок від Водяного.
По завершенню театрального дійства присутнім була запропонована концертна програма, що плавно перетекла в святкову дискотеку під відкритим небом.
Любов Дем’янчук.
Фото Ігоря Цвіри.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *