Наші спортсмени виступали у Бердянську

Кінець першого літнього місяця був радісно-хвилюючим для вихованців відділення спортивної аеробіки Хорошів-ської дитячо-юнацької спортивної школи. Адже вони отри-мали запрошення на участь у відразу двох спортивних заходах, що проходили у Бердянську. За підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації України зі спортивної аеробіки з 28 по 30 червня проходив відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря», а 27-28 червня – чемпіонат України з командних видів аеробіки. Участь у змаганнях брали 12 міст України та гості з Білорусі.
Тренери – Наталія Козаченко та Марія Прут для поїздки обрали кращих: Олександру Гриценюк, Мирославу Яхимович, Софію Кузьменко, Олександра Литвинчука, Евгенія Козаченка, Софію Литвинчук, Оксану Вітрук, Ілону Зеленко, Анну Степанюк, Світлану Малярчук та Крістіну Омельчук. Юні спортсмени представляли нашу ДЮСШ в одиночних виступах, «двійках», «трійках», «групах». Конкуренція була чимала: від 10 до понад 30 супротивників. На жаль, призових місць ніхто не отримав, проте потрапити в десятку перших декому вдалося.
Діти отримали неоціненний досвід змагань, конкуренції, побачили рівень інших спортсменів і, що найголовніше, поніжилися під привітним сонцем Бердянська та покупалися у теплому Азовському морі.
Оздоровилися, набралися вражень, відпочили, щоб із новими силами приступити у серпні до тренувань. Нових звершень вам, юні спортсмени, досягнень і успіхів!
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *