Літній відпочинок

Літо – радісна пора відпочинку, оздоровлення та екскурсій. Вже доброю традицією стала організація пришкільних таборів по закінченню навчального року. І цей рік не був винятком – у пришкільних таборах з денним перебуванням нашого району, Іршанської та Ново-Борівської ОТГ відпочило близько 1500 дітей. У першу чергу перевага для відпочинку була у дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей із групи ризику і, звичайно, у талановитих дітей.
Ще новинкою є співіснування пришкільних та мовних таборів. Останніх цьогоріч працювало 17 і зайнятих у них було понад 400 дітей.
У школах Хорошівської ОТГ було оздоровлено понад 700 дітей. У восьми пришкільних таборах відпочило понад 500 дітей, у дев’яти мовних таборах займалося 100 дітей. На базі Хорошівської гімназії працював профільний мовний табір, який своєю роботою охопив понад 200 дітей. Більше 600 учнів Хорошівської ОТГ були задіяні туристсько-екскурсійними подорожами.
У Топорищенській та Радицькій сільських радах також працювало 2 табори з денним перебуванням, де оздоровилось 100 дітей і 48 дітей було зайнято в 3-х мовних таборах.
У Іршанській ОТГ працювало 2 табори відпочинку. Заді-яно в них було понад 180 дітей.
У школах Новоборівської ОТГ діяло 5 пришкільних таборів денного перебування, де відпочивали 290 учнів та 4 мовних табори із 66 дітьми.
Усі табори працювали з повною віддачею. Обирався певний напрямок діяльності, за яким складався план роботи табору. Щодня дітям влаштовували цікаві конкурси, свята, естафети, екскурсії, ігри на свіжому повітрі, перегляд мультфільмів тощо. А в мовних таборах можна було вдосконалити і підтягнути свої знання з іноземної мови та ще й не у формі традиційного уроку, а в процесі гри чи конкурсу.
Окрім цього упродовж літа діти пільгових категорій оздоровлюються в різних санаторіях та таборах України.
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *