Іршанськ приймав Чемпіонат України з авторалі

У неділю, восьмого липня, в Іршанську відбувся ІІІ етап Чемпі-онату України з авторалі «Столиця». Не випадково організатори заходу: Київський міський автоклуб за підтримки управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА й Іршанської селищної ради обрали маршрут: Іршанськ – Старики – Десятини – Полянка – Мелені – Шершні. 12 спеціальних ділянок зі змішаним гравійним покриттям якнайкраще відповідали вимогам цих змагань.Авторалі «Столиця» відбуваються з 1999 року. В області ці змагання проходять вдруге.
26 екіпажів, які брали участь у Чемпіонаті, загалом подолали 118 кілометрів швидкісних ділянок. Подивитися яскраве шоу і повболівати за улюблених ралістів зібралось чимало жителів та гостей селища. Боротьба за перемогу була напруженою й подекуди драматичною. Не завжди автокари могли витримати складнощі траси. І цього разу також у ході змагань траплялися неприємності: пробивалися колеса, ламалися машини, що ставало причиною втрати деякими учасниками дорогоцінних секунд.
Отож заслужену перемогу здобув Борис Ганжа. Він також ще був нагороджений Трофеєм імені Юрія Кочмара. Друге місце у напруженій боротьбі посів Юрій Хомицький, а третє з невеликим відривом у часі – Юрій Шаповалов.
На площі біля Палацу культури та спорту «Титан» відбулося урочисте нагородження переможців та учасників. Привітав усіх присутніх селищний голова Анатолій Рак. Згодом усі бажаючі мали змогу сфотографуватися як біля «залізних коней» так і з самими учасниками ралі.
Ірина Сівінська.
Фото Володимира Тимофєєва.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *