«Грушківському рибацькому Раю» – 1 рік!

У травні минулого року Грушками пройшла гарна звістка: зареєстровано та розпочато діяльність Громадської органі-зації рибалок-любителів «Грушківський рибацький Рай».
Жителі села давно чекали, коли ж нарешті у місцевих ставків з’являться справжні дбайливі господарі та ще й свої, а не приїжджі. Адже досвід використання водних ресурсів Грушок свідчить, що в «чужинців» головною метою є вибрати по максимуму, а не примножити наявне. Багаторічна «нічийність» наших водойм призводила до того, що кожен мав право «господарювати» на власний розсуд, але при цьому не нести жодної відповідальності.
І от, троє молодих ініціативних чоловіків Микола Мудрий, Петро Гринчук, Павло Левченко втілили в реальність ідею створення організації, яка об’-єднала навколо себе не тільки усіх охочих жителів громади, а й їхніх родичів, друзів із інших населених пунктів. Ці люди стали прогресивною командою, що працює на пер-спективу розвитку активного відпочинку та удосконалення умов для любительської риболовлі.
За рік діяльності до складу ГОРЛ «Грушківський рибацький Рай» увійшло 110 учасників, які власним прикладом сприяють зміцненню авторитету правил риболовлі та відпочинку, встановлених Статутом організації.
Команда «…Раю» дбає про упорядкування прибережної території, дезінфекцію водойм, заготівлю корму для риби, цілодобову охорону ставків. Навесні висаджено саджанці берези, дуба, ялини, які в майбутньому, сподіваємося, стануть гаєм – чудовим місцем відпочинку грушківчан та гостей.
Справжньою подією цього року стало зариблення ставу мальком коропа. Восени планується поповнення білим амуром та товстолобом.
Варто зазначити, що ГОРЛ «Грушківський рибацький Рай» співпрацює з учнівсько-вчительським колективом Грушківської ЗОШ І-ІІІ ст., чиїми силами на березі ставу було облаштовано клумбу-візитівку із квітами, висадженими у формі напису «ГРУШКИ». Також під час Еко-квесту «Наше Полісся» учні висадили біля ставу понад 100 фруктових дерев та разом із очільниками організації рибалок здійснили прибирання водойми та прилеглої території від сміття.
Таким чином, ГОРЛ «Грушківський рибацький Рай» створює умови для згуртування громадян, обміну та втілення нових ідей, залучає людей до активної роботи з благоустрою місцевих водойм для активного відпочинку в майбутньому.
Звичайно, 1 рік – це зовсім малий строк, аби реалізувати заплановане. Але ми, жителі громади, знаємо, що цей період став гарним початком для зміцнення позицій та розширення можливостей ГОРЛ «Грушківський рибацький Рай». Хочеться, аби в людей, що ініціюють цю справу, не зникли ентузіазм та віра в те, що робиться. Бажаємо їм сили, підтримки з боку влади та якнайбільше свідомих громадян-однодумців!
На завершення хочеться зауважити, що минулого літа започатковано святкування Дня рибалки на грушківському ставку. Отож і цього року запрошуємо всіх бажаючих на гуляння просто неба які відбудуться у Грушках 7 липня о 16-й годині. Гарний настрій та незабутні враження гарантуємо кожному.
Тетяна Тикуцька.
Фото Павла Левченка.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *