Юні театрали «Феєрії» звітують за рік

28 травня в приміщенні Хорошівського будинку культури відбувся звітний концерт дитячої театральної студії «Феєрія». Цей маленький колектив існує лише два роки, але вже має своїх шанувальників і постійних глядачів.

Складається «Феєрія» із трьох вікових груп: молодшої, середньої та старшої. З кожною керівник Ірина Сівінська працює окремо, а також проводить змішані заняття. Результат творчої та наполегливої роботи керівниці студії кожен бажаючий побачив на святі.
Творчий звітний концерт – то правильна назва, адже є чим звітувати. За рік своєї роботи «Феєрія» відвідала багато конкурсів, і недаремно. У жовтні минулого року юні актори успішно підкорили київську сцену Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», представивши на розсуд журі і глядачів літературно-пластичну композицію «Легенда поліського краю». Журі високо оцінило майстерність і талант учасників колективу й нагородило їх Дипломом І ступеню і кубком.
На досягнутому студійці не зупинилися, працювали ще наполегливіше. Готували нові номери. На початку грудня презентували нову збірку поезій Анатолія Пантуса «Україна калинова», підготували цікаву новорічну казку, яку показували не тільки для дітлахів селища, а й подарували свято для підо-пічних Хорошівського психоневрологічного інтернату.
«Феєрія» допомогла презентувати нову збірку поезій Сергію Сіваченку, був цікавий творчий експеримент під час відкриття виставки картин художника-земляка Павла Гусєва у Житомирській обласній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича.
У лютому 2018-го – знову перемога на міжнародному фестивалі «Зимова фантазія» із номером про Героїв Небесної Сотні під назвою «Майдан».
У березні – чергова перемога в ІІ обласному фестивалі «Зірочки Мельпомени» (І місце у номінації «оригінальний жанр»).
Ведучою на звітному концерті «Феєрії» була Орина Литвинчук – переможниця міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів. Упродовж свята вона виконувала пісні відомих авторів та подарувала декілька власних творів. Також свою музичну композицію подарував глядачам гурт «Прямий ефір».
Цьогоріч у «Феєрії» були вже і випускники, яким ке-рівник щиро дякувала й бажала гарної творчої долі. Кілька учасників дитячої театральної студії були нагородженні грамотами від Хорошівського відділу культури за активну участь у масових заходах селища та популяризацію театрального мистецтва. Батькам вручили подяки за гарне виховання дітей. А керівник Ірина Сівінська отримала грамоту відділу культури Хорошівської селищної ради за вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва, активну громадську позицію, сумлінну працю та високий професіоналізм.
Пластика, танець, художнє слово, відеоматеріали, вдало підібрана музика, напрочуд тонка і прониклива гра юних акторів – усе це поєдналося і злилося у чудове дійство, що зачарувало і не відпускало ні погляду, ні уваги глядача. Кожен отримав задоволення від побаченого, бо були і бурхливі оплески, і щирий сміх, і неприховані сльози. За все це треба дякувати художньому керівнику, режисеру, творчій і неординарній особистості – Ірині Сівінській, адже така робота не кожному під силу. Варто зауважити, що за виступом своїх вихованців Ірина Сівінська спостерігала із зали, а діти самі були за кулісами, а це – прояв високої майстерності, коли не треба підказувати, переодягати, заспокоювати. Браво такому керівнику! Браво «Феєрії»!
Катерина Багінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *