Вихованці Іршанської школи мистецтв – переможці міжнародного фестивалю

Хореографічний колектив «Дивоцвіт» Іршанської школи мистецтв під керівництвом Світлани Ковриги представив Житомирську область у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряний бриз» в країні Болгарія (м. Кітен) і зробив це успішно у номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Танці народів світу», ІІІ вікова категорія.
Усі учасники «Дивоцвіту» витримали іспит на професійність. У запеклій боротьбі серед 17-ти танцювальний колективів «Дивоцвіт» був нагороджений Дипломом лауреата І ступеня і кубком за виконання хореографічних композицій «Поліська гулянка» та «Болгарське хоро».
До складу журі входили поважні судді: володар Кубка України, переможець Відкритого Чемпіонату Лондона, суддя багатьох телепроектів Влад Яма; заслужений діяч естрадного мистецтва України, суддя асоціації естрадного танцю України, балерина Мілена Лейбук; ке-рівник телевізійної студії «ВМЕСТЕ» Олександр Лішанський; заслужений діяч естрадного мистецтва України Віталій Нечитайло.
Для кожного учасника фестивалю – це не тільки важливий досвід участі у заходах такого рівня, а й дух змагання, тривала і пізнавальна подорож країною Болгарія в комфортабельному автобусі, проживання у творчому таборі «ВМЕСТЕ» та виступ на сцені цього табору.
Діти взяли участь у гала-концерті у містечку Приморсько, у різноманітних заходах табору, які влаштовувала група аніматорів, та спілкувалися з учасниками інших хореографіч-них колективів України. Ансамбль «Дивоцвіт» отримав позитив від нових творчих знайомств і гарний настрій під час відпочинку.
Ця поїздка стала можливою завдяки батькам учасників колективу. Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат допоміг придбати футболки для дітей. Селищна рада сприяла творчому розвитку школи.
Вітаємо керівника Світлану Ковригу та колектив хореографічного ансамблю «Дивоцвіт» із перемогою!
Ви – наша гордість.
Тамара Злобіна.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *