Шаховий турнір у Сколобові

Шостого червня в Сколобові нашого району відбувся традиційний, уже третій поспіль, шаховий турнір «Сколобівська весна», в якому взяло участь п’ять команд територіальних громад області, а це більше 20 учасників.

За сценарієм, свято розпочалося привітанням усіх гравців і гостей змагань. ВІдбулося жеребкування. Головний суддя змагань оголосив порядок проведення турніру по турах. Упродовж понад трьох годин велася вперта боротьба за шаховими дошками. Кожен із учасників був налаштований на перемогу. Передбачити гру було неможливо, тому і виникали несподівані шахові ситуації.
Отже, за результатами ігор на І місце вийшла команда смт Черняхова, ІІ місце посіла команда Пулинської ОТГ, ІІІ місце вибороли шахісти Хорошівської селищної ради, ІV місце здобула команда Новоборівської ОТГ, V місце завоювали шахісти Сколобова.
Згідно з положенням, усі призери були нагороджені грамотами, грошовими винагородами та цінними подарунками. Також було вручено приз найстаршому учаснику турніру, якому виповнилося 78 років – це представник команди Пулинської ОТГ Василь Петрович Галушко.
Варто відзначити, що турнір відбувся за підтримки меценатів, спонсорів – Хорошівської селищної ради (В.В.Столярчук), районного осередку радикальної партії Олега Ляшка (А.Д. Суліган), відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення (Н.П. Осадчук).
Усі учасники шахового турніру вдячні за надане приміщення для шахових баталій, за теплий, людяний прийом, за смачну каву й чай приймаючій стороні – в.о. старости Сколобова М.Я. Лисюку, завідуючому клубом В.О. Подлазову та М.С. Ковальчуку.
Так тримати! До нових зустрічей!
Володимир Панченко, головний суддя змагань.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *