Знам’янка і Жовтнівка святкували День села

Нещодавно в одному з кращих клубів Рижанської громади в селі Знам’янка проходило свято – День села Знам’янки та Жовтнівки. Ці села поруч, у них спільна історія, спільне й свято зібралося багато жителів та гостей. Ведучі – Валентина Яремчук та Юрій Єрко розпочали захід із гарних віршів та запросили до слова в.о. старости Рижанськогго старостинського округу Лідію Вербило. Вона привітала жителів та гостей із Днем села, бажала здоров’я, добробуту, врожаїв та процвітання, дякувала усім, хто долучився до організації та проведення свята. Лідія Вербило вручила похвальні листи Володимиру Сидоренку та Івану Мушківському за активну участь у житті села, в організації добрих справ, а також нагородила похвальним листом завклубом Тетяну Єрко за сумлінну роботу і гарну організацію масових заходів.
Щиро і сердечно вітали жителів села, які святкують ювілейні дні народження. Дуже приємним подарунком для присутніх була пісня «Калинові острови» у виконанні Наталії Ваховської та пісня про маму у виконанні Валентини Яремчук.
Привітали і молодят, що мають невдовзі стати на ве-сільний рушничок, і наймолодших жителів, а також найстарших та найповажніших жителів села. Вітали на святі й багатодітні сім’ї та жінок, котрі мають п’ятеро й більше дітей, родини, що багато років живуть у парі.
Розважали глядачів своїми непересічними виступами гурт «Молодички», та тріо «Юність», виступали інші аматори сцени. Дуже потішив усіх своїми гуморесками наймолодший артист – шестирічний Женя Охримчук.
Згадали у такий святковий день і про загиблих у Другій світовій війні та тих, хто загинув на сході України, захищаючи кожного з нас від підступного агресора.
Особливим гостем свята був Єльський народний духовий оркестр під керівництвом Володимира Дектеренка з Республіки Білорусь. Вони не лише потішили знам’янців та жовтнівців своїм виступом, а й із задоволенням були глядачами свята, відзначивши високий рівень його організації та проведення.
Звичайно ж, свято не було б можливим без спонсорської допомоги Хорошівської селищної ради, ТОВ «Агро» (керівник В.М. Сьома), ПП «Каскад» (М.О. Гор-лєнков) та небайдужих односельчан.
Увечері усі бажаючі могли потанцювати на дискотеці, а потім багато односельців зацікавлено спостерігали, як поважні родини Охримчуків, які прожили в парі 50 років, та Мішуревичів, які мають 40 років сімейного стажу, пускали в небо вогняні ліхтарики й загадували бажання.
Нехай усі добрі бажання здійсняться і цим родинам, і всім жителям Знам’янки та Жовтнівки!
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *