Підсумки роботи творчих колективів Хорошівського будинку культури

При Хорошівському будинку культури діють різні гуртки та колективи. Нещодавно відбувся творчий звіт двох із них: дитячого зразкового вокального колективу «Кольорові пташки» та танцювального клубу «Кристал». На розгляд глядачам було представлене вокально-танцювальне дійство. Вихованці «Кольорових пташок» дарували гарні музичні композиції у групових та сольних виступах. Варто відзначити гідний рівень вокальної майстерності дітей, за що треба подякувати керівникам Жанні та Олегу Шишкіним. Також вражало різноманіття костюмів учасників зразкового колективу.
Танцювальний клуб «Кристал» звітував не менш яскраво. Усі три групи (старша, середня, молодша) показали по декілька танців. Найбільше посмішок і оплесків отримали наймолодші, хоч іще й не завжди з натягнутим носочком, та все ж – артисти. Керівник Єлизавета Олександрова ще сама зовсім молода, тож бажаємо їй рости і розвиватися разом із дітками.
Концерт справив гарне враження на глядача, було багато оплесків та посмішок, за що дякуємо гарним керівникам колективів та їх вихованцям.
Любов Дем’янчук.
Фото Романа Максиміва.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *