Святкувала Топорищенська громада

У неділю, 27 травня, у Топорищах було потрійне свято: День Святої Трійці, День села і 50-річчя сільського будинку культури.
Біля закладу культури під вечір зібралося дуже багато жителів, прибули артисти власні й з інших закладів культури району та області, багато почесних гостей.
Як завжди, тут гостинно зустрічали усіх короваєм, гарними словами й піснями.
Сердечно і тепло виступила перед односельцями та гостями сільський голова Ліна Григорівна Зубрицька. Вона побажала усім добра, довголіття, любові, гарних врожаїв, миру в Україні та благополуччя в кожній родині. Привітала з ювілеєм колектив будинку культури, подякувала за працю і побажала гарних досягнень та подальшого розвитку культури громади. Усі колишні й нинішні працівники будинку культури були відзначені пам’ятними сувенірами.
З привітальним словом виступив колишній голова Топорищенського колгоспу Микола Олександрович Шевчук.
Ведучі свята секретар сільської ради Наталія Гузь та бібліотекар Богдана Гуменюк нагадали присутнім історію Топорищенського будинку культури. Побудований він був рівно за рік. 1 червня 1968 року розпочав свою роботу. Тут функціонує прекрасний зал на 400 місць зі сценою, що дає змогу вести різні концерти та масові заходи, здійснювати на якісному рівні роботу з дітьми та молоддю.
У будинку культури працювали та працюють гуртки: танцювальний, хоровий і вокальний. Майже кожен рік заклад культури організовує та проводить різноманітні масові заходи. Усе це – для культурного дозвілля та розвитку жителів громади.
Згадали усіх директорів будинку культури: С.Г. Балюк, В.М. Зубрицький, М.Г. Плисак, Л.Г .Полі-щук, В.Г. Беляк, Олександр Тищенко, Олександр Зайченко, А.Ю. Липянець, О.А. Мельник, Т.Р. Козачок, Тетяна Кос, Л.М. Опанасюк, В.А. Клименко, О.А. Шахрай.
Нині очолює будинок культури досвідчена і завзята Катерина Петрівна Човнюк.
Упродовж свята були для глядачів прекрасні художні номери талановитих виконавців. Родзинкою концерту став виступ володаря Гран-Прі обласного фестивалю духової музики, що проходив у Хорошеві – народний духовий оркестр Бердичівського міського палацу культури (керівник А.Те-тьоркін). Вони подарували глядачам кілька композицій та попурі на теми український народних пісень.
Шквал оплесків отримав співак Микола Талько – талановитий музикант подарував односельцям кілька пісень. З музичними подарунками для колег приїхали гості з Іршанського Палацу культури та спорту «Титан», із Хорошівського будинку культури – солісти Сергій Костецький та Олена Матвієнко, а також вокальний ансамбль «Гуляночка» під керівництвом Марії Жеревко. Виступали з прекрасними номерами вихованці гуртків Топорищенського будинку культури та працівники цього закладу. Концерт був цікавим і насиченим різножанровими музичними й танцювальними композиціями.
Спонсорами цього прекрасного свята стали ТОВ «Грін Ленд.Славута» в особі директора С.В. Лисака, ТОВ «Західнерудпором» (директор І.Л. Закаржевський), СТОВ «Топорищенське» (директор А.А. Ткачук), ТОВ «Імпекс Граніт» (директор Р.Ф. Ставінський), приватні підприємці Т.В. Чушева, Т.О. Шавровська, Н.В. Шеплякова, депутат сільської ради В.Г. Липянець, ТОВ «ВІА ГРАН» (директор А.М.Войтенко).
Юлія Павленко.
Фото Галини Мінялук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *