Школярі Добринського НВК взяли участь у у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Завдяки спільній ініціативі керівників Хорошівської РДА Галини Іванівни Ширченко, районної ради Андрія Петровича Ющенка, Пулинського лісгоспу АПК Петра Миколайовича Курильчука, учні та вчителі Добринського НВК на чолі з директором Любов’ю Володимирівною Шевчук мали змогу взяти участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головною метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’ясненні важливості створення лісових насаджень, надання можливості учнівській молоді взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.
До хорошої справи – посадки лісу долучились учні 5-11 класів, вчителі, голова РДА, голова районної ради та працівники лісового господарства – всі попрацювали на славу. У нашому розпорядженні була підготовлена територія 2,9 га поблизу села Губенкове, де й садили новолісся.
Під керівництвом лісничого Юрія Петровича Сороки учасники акції висаджували сіянці сосни звичайної та берези. Перед початком такої відповідальної роботи помічник лісничого Лариса Іванівна Кравчук провела інструктаж, як правильно здійснювати посадку сіянців мечем Колесова, щоб вони прижилися.
Усі працювали завзято й наполегливо. Кожен учасник доклав частинку своєї праці у створення лісів для майбутніх поколінь. Після завершення роботи працівники лісгоспу пригостили школярів смаколиками та чаєм.
Учні Добринського НВК набули досвіду роботи з посадки лісових культур, ознайомилися з роботою лісівників та отримали позитивний настрій від спілкування з весняним лісом.
Лише одне посаджене деревце зробить наші ліси дужими, повітря – чистим, а природу – здоровою та сильною!
Любов Шевчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *