Хорошівські спортсмени серед кращих в Україні

З 18 по 20 травня в Києві проходив чемпіонат України з фрі-файту. Охочих позмагатися за чемпіонство було багато. Учасники приїхали з різних областей України (Запорізька, Тернопільська, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Сумська, Харків-ська, Полтавська, Херсонська, Миколаївська, Київська). Нашу область, а точніше, наше містечко, представляло 5 вихованців Хорошівської ДЮСШ.
Чемпіонат відбувався у різних вікових категоріях, проте кожен із учасників мав від 5 до 15 суперників. Для того, щоб пройти у фінал чемпіонату, потрібно було виграти від трьох до п’яти боїв.
Віталій Мельниченко (учень НВК № 1) представляв категорію 16-18 років, проте до фіналу не дійшов, залишившись на 4-му місці. Четверте місце у категорії 13-15 років посів Володимир Майстренко (НВК № 1). І у цій же категорії п’ятим був учень гімназії Єгор Мельник.
До фіналу пройшло двоє спортсменів. Почесне друге місце виборов Дмитро Добровольський (учень Хорошівської гімназії) у категорії 13-15 років. А Кіріл Панасюк (Хорошівська гімназія) представляв нашу ДЮСШ у двох номінаціях – 10-12 та 13-15 років і виборов перше та третє місця відповідно. Варто відзначити, що перше місце Кіріл отримав достроково, відправивши суперника в нокаут. Обидва наші переможці гідні визнання та похвали, пишаємося ними. Якби не юний вік хлопців (менше 15 років), то вони могли б уже отримати спортивний розряд кандидатів у майстри спорту.
Звичайно, заслуговує подяки за успіхи вихованців тренер Сергій Козакевич, який ніколи не стоїть на місці, і тому ж навчає своїх підопічних. Принагідно вітаємо Сергія Козакевича з отриманням посвідчення судді національної категорії з фрі-файту.
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *