У Хорошівській громаді відзначили День матері і День сім’ї


У День сім’ї, який в Україні святкують 15 квітня, в малому залі будинку культури було гамірно. На запрошення відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради (директор Осадчук Н.П.) на святкування завітали багатодітні сім’ї, сім’ї, які виховують прийомних дітей, родини загиблих на Майдані і у зоні АТО.
Голова селищної ради Володимир Столярчук привітав присутніх жінок із Днем матері та Днем сім’ї.
Нині у громаді проживають двадцять три родини, які виховують по п’ятеро діток шкільного віку, одинадцять родин – шестеро дітей.
Подарунками і квітами від селищної ради були відмічені родина Козаченків (с. Зубринка), які виховують дев’ятеро дітей; сім’я Крисюків (смт Хорошів), яка має восьмеро діток; родини Тужик (с. Сколобів), Омельчуків (с. Рижани), Бакал (с. Давидівка) – семеро діток, родина Соломко (с. Дашинка) – шестеро дітей.
Шістнадцять татусів, які проживають в об’єднаній громаді самі виховують діток, сповна даруючи їм усю батьківську і материнську любов. Були відмічені подарунками і квітами троє батьків, які наразі самі виховують по троє дітей: Юрій Охрімчук (с. Жовтнівка), Віктор Моргун (с. Шадура), Олександр Василенко (с. Дворище).
Також були відзначені і прийомні сім’ї: Панченко, Ковальових, Тичин, Розвадовських, Михаленків, Чернишів, Панченків, Рудницьких, Іваницьких.
Вшанували теплими словами, подарунками і квітами родини загиблих учасників АТО, Героя України: Євчуків, Світлану Порозінську, Галину Перепелицю, Олександра Прохорчука.
Гарний і святковий настрій для усіх присутніх створювали виступи наймолодших вихованців Хорошів-ського дошкільного навчального закладу «Веселка» та учасників художньої самодіяльності будинку культури.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *