Давидівській школі – 110 років

У п’ятницю, 11 травня, учнівський та учительський колективи школи, випускники багатьох років, усе село та численні гості відзначали спільне свято – 110-річчя Давидівської школи.
Тут зустрічали усіх короваями, гарними піснями та привітаннями, танцювальними композиціями та квітами.
Святково виглядала і сама школа-іменинниця, і всі винуватці свята – учні та вчителі, а також представники бать-ківського комітету та гості.
Директорка Наталія Степанівна Ри-п’янчин усіх привітала, розповіла про основні етапи з історії школи, запрошувала гостей до слова. Це була привітна господиня на гарному сімейному торжестві.
Цікавою для присутніх була інформація про очільників цього поважного закладу. Ведучі повідомили, що за 110 років було десять директорів. Серед усіх, хто керував школою після війни, найбільше часу – близько 20-ти років директорував Олександр Кузьмич Огородник. Це була дуже шанована в селі людина, педагог, керівник. Його й досі добрим словом згадують односельці. Він був главою цілої династії педагогів, які працювали у цій школі.
А зараз уже тринадцятий рік очолює заклад завзята, творча, працьовита і натхненна Наталія Степанівна Рип’янчин. Під її керівництвом школа здобуває перемоги в різних освітніх конкурсах, має гарні показники в навчально-виховному процесі, колектив постійно працює над зміцненням і вдосконаленням матеріально-технічної бази закладу.
На свято прибули численні гості. Вони виступили з привітальними словами і вручили багатьом педагогам та іншим працівникам закладу грамоти і подарунки.
Вітали винуватців свята депутат обласної ради Анатолій Подік, голова райдержадміністрації Галина Ширченко, голова районної ради Андрій Ющенко, Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, начальник відділу освіти Хорошівської селищної ради Тетяна Шарненкова, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук та заступник селищного голови Василь Зіник, а також представники громадськості села – голова ветеранської організації Ольга Сівченко та вчитель-пенсіонер Олександр Ренкас.
Селищний голова Володимир Столярчук вручив за-кладу сертифікат на 10 тисяч гривень для придбання комп’ютерної те-хніки.
Упродовж свята з художніми номерами виступали учні, вчителі, батьки.
Вшанували хвилиною мовчання тих педагогів та вихованців, котрі відійшли за межу життя. Добрим словом згадали вчителів, хто нині вже перебуває на заслуженому відпочинку – Антоніну Леонтіївну Оснадчук, Галину Миколаївну Ренкас, Віру Василівну Костюшко, Василя Лукашовича Кравчука, Олександра Андрі-йовича Ренкаса та інших.
Незважаючи на поважний вік, школа впевнено дивиться у майбутнє, повна сил, енергії. Сподіваємося, що цей прекрасний навчальний заклад ще багато-багато десятиліть буде виховувати дітей і нести любов, добро і знання у світ.
Наталія Корбут.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *