Хай наша пам’ять не вмирає

Вже стало доброю традицією для учнів Добринського НВК напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги проводити благоустрій біля братських могил, поховань та пам’ятників періоду Другої світової війни.
Силами волонтерського загону учнів 6 класу, класного керівника В.В. Добровольської, завгоспа К.І. Ширченка було упорядковано солдатські могили і меморіальні комплекси в селах Добринь, Гуто-Добринь, Ємилівка. Учні прибрали сміття, оновили написи, вичистили від пилу та бруду меморіальні плити.
Восьмого травня у приміщенні будинку культури с. Добринь відбувся мітинг–реквієм до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який підготували і провели вчителі та учні Добринського НВК і художній керівник будинку культури с. Добринь.
На заході були присутні заступник голови Іршанської ОТГ Олександр Вікторович Одноворченко, в.о. старости с. Добринь Світлана Євгенівна Булига, учасники АТО Юрій Анатолійович Прокопчук, Роман Анатолійович Прокопчук, жителі громади, випускники, вчителі та учні Добринського НВК.
У ході мітингу-реквієму демонструвалися слайди, відеоролики, звучали вірші, лунали пісні. Ведучі нагадали прізвища та імена односельчан, які захищали рідну землю під час Другої світової війни, воїнів-випускників Добринського НВК, які є учасниками АТО, а також воїнів Хорошівського району, які загинули в результаті бойових дій на сході України.
На заході нагадали усім присутнім про обов’язок нащадків берегти пам’ять про ті страшні сторінки історії і вшановувати пам’ять визволителів та побажала всім, аби в нашому майбутньому, в якому житимуть наші діти і онуки, більш не було таких жахливих подій.
Любов Шевчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *