В Іршанській громаді вшанували ветеранів

Традиційно 9 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Іршанській громаді було проведено низку заходів. Зокрема, ветерани війни, учасники тилу, ветерани праці, учні школи відвідали у Новій Боровій урочистий мітинг на Алеї Слави та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.
По завершенню урочистостей, які відбулись у Новій Боровій, ветерани повернулись у рідне селище. На площі біля Палацу культури і спорту «Титан» учні школи, гості і жителі містечка вишикувались у «живий коридор» квітами і оплесками зустрічали ветеранів. Викладачі та учні Іршанської школи мистецтв спільно з учасниками художньої самодіяльності ГЗК підготували святковий концерт «Мрію, щоб світ був з війною не знайомий!»
У своїх виступах директор Філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» Віктор Сівченко, голова профкому комбінату Микола Волохов привітали ветеранів Другої світової, ветеранів АТО, воїнів інтернаціоналістів.
Хвилиною мовчання вшанували жертв Другої світової, усіх тих, хто не дожив до цього пам’ятного дня та загиблих воїнів-земляків у зоні АТО.
Павло Гусєв.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *