Конкурс патріотичної пісні і строю «У нашій пісні – наша сила»

Вже 18 років поспіль за ініціативою районної організації Товариства сприяння обороні України в нашому селищі проходить конкурс пісні і строю, присвячений Дню Перемоги.
Подібні конкурси допомагають виховувати у дітей найкращі риси і зо-крема любов до Батьківщини. А сам процес підготовки до такого заходу формує у школярів дисципліну та вміння працювати в команді.
Цього року проходив конкурс ім. В.І. Бондарчука – вчителя допризовної підготовки. Володимир Іванович усі ці роки був «головнокомандуючим» конкурсу пісні і строю.
Він усе своє життя присвятив школі, дітям, любив спорт, гарно співав. Усі пам’ятають його чіткі команди, азарт, посмішку під час проведення конкурсу пісні і строю в райцентрі.
Учні показали свої здібності марширувати, виконувати стройові команди і співати пісні. Відчувалося свято піднесення і дух патріотизму в кожному кроці, а стройові пісні запалювали серця любов’ю і відвагою.
Журі оцінювало злагодженість дій, зовнішній вигляд, чіткість виконання вправ строю та пісні. Отож, перше місце вибороли команди «Козаки» Хорошівської гімназії та «Патріоти» Хорошівського НВК №1, друге місце посіли «Десантники» і «Висота» Хорошівської гімназії, почесне третє місце у команд «Прикордонники» Хорошівської гімназії та «Другі» Хорошівського НВК №1.
Вітаємо усіх переможців!
Валентина Онофріюк, голова РО ТСОУ.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *