Змагання на кубок О.С. Кисельмана

Вже стало традицією, що за ініціативи районної органі-зації ТСОУ в Хорошеві щорічно відбуваються змагання з військово-прикладних видів спорту на кубок О.С. Кисельмана серед старшокласників.
Олександр Соломонович Кисельман – ветеран Другої світової війни, кавалер ордена Богдана Хмельницького, працював учителем допризовної підготовки Володарсько-Волинської школи №1 з 1947 року. Він також керував шкільним духовим оркестром.
Такі змагання проводяться з метою формування громадянської позиції в учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки юнаків та дівчат до служби у Збройних силах України, вивчення герої-чних сторінок історії свого народу.
Цього року в змаганнях брали участь команди з п’яти шкіл і проводились із таких видів: підтягування на перекладині, метання гранати, стройової підготовки, спорядження магазину автомата Калашникова, комплексної естафети, надання першої допомоги постраждалим, перетягування канату.
У загальному командному заліку перше місце здобула команда Хорошівського НВК, друге – Краївщинського НВК, третє – Хорошівської гімназії.
Перше місце з підтягування на перекладині (24 рази) здобув Михайло Нетрибійчук із Хорошівського НВК. Найкраще метнув гранату (на 51 метр) учень Рижанської гімназії Віталій Литвинчук.
Подібні заходи відіграють важливу роль у патріотичному вихованні. Це ще одна можливість для учнів показати, що вони патріоти своєї школи, держави.
Від районної організації Товариства Сприяння оборони України переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, подарунками.
Валентина Онофріюк, голова РО ТСОУ.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *