У Хорошеві вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня біля пам’ятного знака героям-ліквідаторам відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.
Вже 32 роки поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд людства.
Пом’янути загиблих та подякувати ліквідаторам на ЧАЕС прийшли представники районної та місцевої влади, працівники установ і організацій, громадськість селища. Прибули на урочистості ліквідатори, які нині проживають на території Хорошева і району: Петро Кос, Володимир Костецький, Віталій Шатило, Володимир Сокирко, Павло Шевчук, із Катеринівки Петро Ланкет.
З промовою до присутніх звернулись голова райдержадаміністрації Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко, які подякували усім тим, хто ціною власного життя і здоров’я захистили людство від мирного атому. Також вони нагородили грамотами ліквідаторів, які проживають у селищі Нова Борова – Анатолія Галицького і Володимира Найборта.
Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, окрім слів подяки ліквідаторам за виявлені мужність і героїзм під час ліквідації наслідків катастрофи, відзначив грамотами жителів селища – Валентина Майстренка і Анатолія Петренка.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’-ять загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Вони врятували світ ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім тим, хто ризикуючи власним здоров’ям, ліквідовував наслідки аварії, відроджував і нині відроджує нове життя на обпаленій радіацією землі.
Учасники урочистого скорботного мітингу поклали квіти до пам’ятного знака.
Панахиду за загиблими і померлими чорнобильцями відслужив настоятель Хорошівського чоловічого монастиря преподобного Паїсія Величковського ієромонах Трофим.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *