У Дворищах відкрили меморіальну дошку кіборгу Івану Євчуку

28 квітня, у другі роковини трагічної загибелі десантника 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, кіборга Івана Євчука, на будівлі Дворищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів урочисто відкрили меморіальну дошку на його честь.

Силами вчителів школи було підготовлено урочистий мітинг. На подвір’ї закладу зібралися представники влади, батьки та родичі героя, односельці, учні, побратими Івана, аби урочисто віддати шану земляку, який дев’ять років сумлінно навчався у стінах рідної школи, а пізніше пішов на захист рідної України від загарбників і героїчно ніс службу на Донбасі.
У своєму виступі мама героя, Тетяна Юріївна подякувала усім присутнім, що прийшли згадати її сина, вчителям, що навчали і виховали справжнього патріота, а побратимам за те, що бережуть пам’ять про нього.

Військовослужбовці 95-ї бригади від Всеукраїнської спілки ветеранів АТО вручили батьку Вані, Анатолію Івановичу Євчуку його посмертну нагороду – орден «За оборону Донецького аеропорту».
Голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук, звертаючись до батьків Івана, подякував їм за сина, який був справжнім патріотом рідної країни, наголосив, що його смерть є непоправною втратою не тільки для села, а й усієї громади.
Виконуючий обов’язки старости села Дворище Віталій Пантус, який є хрещеним батьком Івана, у своєму виступі відзначив, що він був доброю людиною і гарним спортсменом. Він свого часу власними силами облаштував спортивний куточок для молоді села.
Особливо проникливо звучали спогади про маленького школярика Ваньку з вуст першої вчительки Майї Двораченко.
Право відкрити меморіальну дошку надали батькам Тетяні Юріївні та Анатолію Івановичу Євчукам і сестрі Людмилі. Дошку освятив настоятель Давидівської церкви отець Миколай.
Під час урочистого мітингу школярі читали вірш поетеси Марії Кучер, присвячений кіборгу Івану Євчуку.
По закінченню урочистостей побратими, учні, вчителі, односельці поклали квіти до меморіальної дошки героя.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *