Нагородили кращих спортсменів району

Окраса нашого життя,
О Спорт, сьогодні твоє свято.
Там пульс прискорює биття,
Де прапори твої піднято.
(«Ода спорту» П’єр де Кубертен)
26 квітня у великому залі будинку культури відбулося свято спорту – нагородження кращих спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хорошівської ОТГ та Іршанської ОТГ.
Про блискучі перемоги юних футзалістів на Всеукраїнській першості повідомлялося у газеті «Прапор» №17 від 27 квітня та про досягнення кікбоксерів у Чемпіонаті України – у №16 від 20 квітня.
Головних винуватців свята збірну команду переможців Хорошівської ДЮСШ та Іршанської ДЮСШ «Титан» приїхали привітати голова Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Сташенко, голова асоціації футзалу Житомирщини Віктор Таран, голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук, голова Іршанської селищної ради Анатолій Рак.
Голова ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко у своєму вітальному слові подякував футзалістам за яскраву перемогу, побажав подальших виграшів і подарував команді м’ячі, а тренерів – Юрія Черниша і Володимира Панченка відзначив грамотами.

Віктор Таран також привітав преможців, побажав їм подальших перемог не тільки на всеукраїнських чемпіонатах, а й світових і подарував хлопцям футбольні м’ячі.
У своєму виступі Володимир Столярчук привітав юних спортсменів із вагомою перемогою і подарував кожному гравцеві команди грошові сертифікати, а тренеру Олегу Чернишу за досягнення таких високих результатів у роботи вручив премію.
Олег Володимирович Черниш – тренер-викладач відділення футболу Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи з 1991 року, має 27 років стажу роботи. За період своєї тренерсько-викладацької діяльності зарекомедував себе як відповдальний, справедливий, чуйний та вимогливий педагог. Постійно вдосконалює педагогічні та організаторські здібності у роботі з юними спорсменами. Упродовж цього навчального року команда під керів-ництвом Олега Володимировича здобула І місце у Кубку Житомирської області з футзалу, І місце в обласному турнірі «Кубок пам’яті Голяченка», І місце у Спартакі-аді школярів.
Голова Іршанської селищної ради Анатолій Рак, звертаючись до команди футзалістів, у складі якої були й вихованці Іршанської ДЮСШ «Титан» тренера Володимира Панченка, привітав їх із за-служеною перемогою, побажав подальших здобутків у царині спорту. Зі свого боку селищний голова пообіцяв всебічну підтримку в розвитку спорту і зокрема футболу на території Іршанської ОТГ, а також побажав подальшої тісної співпраці з Хорошівською громадою. Він нагородив грамотою за вагомі здобутки у вихованні юних футболістів тренера-викладача Володимира Панченка.

Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук привітав із золотими і бронзоими перемогами вихованців відділення фрі-файту Хорошівської ДЮСШ – Ярослава Козакевича, Володимира Майстренка, тренера Сергія Козакевича і нагородив їх грошовими сертифікатами.
Сергій Козакевич – тренер-ви-кладач відділення фрі-файту Хорошівської ДЮСШ з 2013 року. має спортивне звання «Майстер спорту України». Вихованці Сергія Жоржовича неодноразово посідали призові місця як на обласному, так і всеукраїнському рівнях. Про усі перемоги кікбоксерів ДЮСШ розповідала на своїх сторінках газета «Прапор»
Святкового, піднесеного настрою переможцям, гостям заходу та присутнім у залі глядачам додавали показові виступи вихованців ДЮСШ, Хорошівського НВК та Хорошівської музичної школи.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *