Хорошівській музичній школі – 50!

Щедра Хорошівська земля народними талантами, багата пам’ятками історії та культури, працьовитими, творчими людьми.

Хорошівська (Володарськ-Волинська) дитяча музична школа була заснована 1 липня 1968 року. Першим директором працював Циганенко Герман Георгійович, який підібрав невеличкий, але професійний педагогічний колектив. Перші класи при заснуванні школи були з фаху баяна, акордеона та фортепіано. Поступово відкривались нові класи: скрипки, духових інструментів, домри.

Із перших років існування школа стала важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва, виховання та навчання обдарованих дітей, творчої молоді району.

У різні періоди директорами школи працювали Т.П. Петрашкєне, А.Г. Лисюк., М.М. Вакулін, Н.І. Кондратенко.

За час існування школи курс навчання пройшли понад 1800 дітей, закінчили близько 1000 учнів, із них більше 120 стали професійними музикантами, понад 60 отримали вищу музичну освіту.

Дитяча музична школа сьогодні — це 16 талановитих, творчих викладачів (із яких 13 – ії випускники!) та 123 учні, що опановують фортепіано, скрипку, баян, акордеон, кларнет, саксофон, сопілку, трубу, тубу.

Очолює колектив закладу з 2015 року Жанна Петрівна Бенедюк, заступником директора з навчально-виховної роботи є Жанна Анатоліївна Пантус.

Про рівень підготовки в школі красномовно свідчать численні учнівські дипломи лауреатів та дипломантів районних, обласних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Позитивна атмосфера у взаємовідносинах викладачів, батьків та учнів сприяє реалізації творчого потенціалу школи.

Обдарована педагогічна молодь, яка влилася до колективу на початку 2000-х, внесла у процес навчання свіжий, сучасний погляд на естетичне виховання.

Сьогодні Хорошівська музична школа — центр академічної культури та естетичного виховання, який відіграє провідну роль у формуванні творчого, інтелектуального та духовного розвитку підростаючого покоління, забезпечує умови для його змістовного дозвілля. Саме тут діти знайомляться з кращими зразками світової культури. З метою пропаганди мистецтва в школі проходять концерти, свята, конкурси, діють різноманітні ансамблі та колективи. Жоден захід на сцені районного будинку культури не обходиться без виступів учнів і викладачів школи.

Вітаємо колег, ветеранів педагогічної мистецької праці, випускників, учнів з ювілеєм! Бажаємо вам творчої наснаги, здоров’я і благополуччя, миру та злагоди. Хай і надалі у нашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

Колектив Хорошівської музичної школи.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *