У Хорошівському районі в розпалі посівна кампанія

Сприятливі погодні умови дозволили майже усім 36-ти сільгоспвиробникам району приступити до посіву ранніх ярих культур під урожай 2018 року. Про це повідомляє сектор агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку Хорошівської райдержадміністрації.
– Посівну кампанію уже розпочали ТОВ «ГрінЛендСлавута», ФГ «Пантус ВВ», СТОВ «Топориське», ТОВ «ТВК Агро», СФГ «Нива Полісся», ТОВ «ПромАгро». Зокрема, сільгоспвиробники планують посіяти ранніх зернових: вівса – 450 га, ярої пшениці – 200 га, ярого ячменю – 120 га. Цьогоріч уперше розпочали посів гороху на зерно на площі 300 га.
За оперативними даними на 16 квітня вже засіяно вівса на 300 га площ, гороху на зерно – 200 га. Іде підготовка грунту під посів ярої пшениці та ячменю. Нині склалася важка ситуація під час підготовки полів під посіви, адже складні кліматичні умови та затяжна весна затримали початок посівної кампанії на 15 днів. Аграрії району працюють цілодобово, щоб у стислі строки, до 1 травня, завершити запланований посів ранніх зернових, – розповідає Віктор Сергійчук, головний спеціаліст сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Він обстежив посіви озимих зернових культур під урожай 2018 року і пересвідчився, що вони гарно перезимували і перебувають у доброму стані.
На полях району продовжується робота з підживлення озимих культур на зерно. Керівникам сільгосппідприємств рекомендовано звернути увагу на своєчасний захист посівів озимих від хвороб, шкідників і бур’янів.
Ірина Сівінська.
На фото: початок посіву гороху на зерно у ТОВ «ГрінЛендСлавута».
Головний спеціаліст сектору агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку РДА Віктор Сергійчук проводить огляд озимих культур.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *