Земля – наш спільний дім

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Екологічна освіта і виховання у закладах освіти покликані забезпечити підростаюче покоління науковими знаннями про взаємо-зв’язок природи і суспільства, допомогти зрозуміти значення природи для суспільства і кожної людини зокрема, сформувати прагнення і вміння брати активну участь в охороні й по-ліпшенні навколишнього середовища.
Із цією метою щорічно колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти беруть активну участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».
20 березня до будинку культури у Хорошеві прибуло 16 агітколективів закладів освіти району, які в художній формі продемонстрували проблеми раціонального природокористування, показали власний внесок у збереження та відновлення природних ресурсів нашої країни.
Відповідно до набраних балів та висновків журі конкурсу переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» визнано: І місце – учнівські колективи Хорошівської гімназії та Давидівського НВК, ІІ місце – колективи Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ», Новоборівської гімназії, Червоногранітнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце –колективи Рижанської гімназії, Топорищенського НВК, Сколобівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Пам’ятаймо! Охорона природи – обов’язок кожної людини! Людству загрожує загибель найближчими десятиліттями, якщо воно терміново не змінить свого ставлення до природи, не змінить стилю своєї діяльності й існування.
Тетяна Костриця, відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму РДА.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *