Юні баскетболістки показали яскраву гру на чемпіонаті області

У наш час цифрові технології приваблюють багатьох. І скоро будь-яка бабуся пояснить своїй внучці, в чому різниця між гаджетом і віджетом, тому що улюблена внучка занадто захоплюючись селфі, забуває про всебічний розвиток.


Хочу відзначити, що все ж є молодь, яка між андроїдами, вайберами та відвідуванням уроків знаходить час займатися спортом і при цьому демонструє непогані результати. Ці слова повною мірою стосуються баскетбольної команди «LoLa» Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Володимир Бєлозеров).
Нещодавно наші дівчата взяли участь у черговому чемпіонаті Житомирської області, в якому були заявлені ще чотири команди: три із Житомира й одна із Романова. Фаворит змагань – команда із Бердичева відмовилася від участі. Амбіції тренера не дозволили ризикувати першим місцем, тому що їхніх два сильних гравці у цей час були задіяні в інших змаганнях за збірну України серед 15-річних дівчат.
Наша команда, не без проблем пройшовши усю дистанцію, у фіналі за І місце зустрілася з осоновною командою із Житомира. За одну хвилину до фінального свистка наші спортсменки програвали 3 очки. Дальнім попаданням капітан команди «LoLа» Анна Осіпчук зрівняла рахунок. За 15 секунд до кінця гри Житомир був попереду на 1 очко. Наша атака, – миттєво поромайнули 15 секунд і … ІІ місце. Будемо вважати – не пощастило. Проте загалом – хороший результат. І життя продовжується!
Далі, як завжди: тренування, змагання, мандрівки …., а також айфони з айподами.
Петро Ющенко.
На фото: 1 ряд зліва направо: Олександра Сидоренко, Інна Вільчінська, Вікторія Михаленко. 2 ряд зліва направо: Анна Панченко, Дарина Козегородська, Анна Осіпчук, Анжела Білоцька.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *