У Хорошеві відбувся заключний етап обласного огляду-конурсу любительських об’єднань

22 березня у приміщенні Хорошівського будинку культури відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань, клубів за інтересами. Учасниками цього конкурсу були колективи із 14 районів та міст області. 

Огляд проводився управлінням культури та туризму облдержадміністрації і обласним Центром народної творчості. Перший етап конкурсу відбувся у жовтні 2017 року. Конкурсанти представили дуже цікаві програми. Учасники та журі мали можливість не лише долучитись до прекрасного, а й поспілкуватися, відкрити нові любительські колективи.
У мистецькій вітальні Хорошівського будинку культури усіх переможців привітали Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук та заступник начальника відділу культурно-мистецьких установ управління культури облдержадміністрації Євгенія Сімчук.
За підсумками огляду-конкурсу визначили дев’ять призерів за напрямками: «Художній – молодша вікова категорія», «Художній – старша вікова категорія», «Багатопрофільний». Це були дуже цікаві та креативні об’єднання з Чуднівського, Баранівського, Брусилівського, Бердичівського, Овруцького, Ємільчинського, Житомирського Андрушівського та Хорошівського районів. Приємно відзначити, що учасники хорошівського любительського об’єднання «Джерело» під керівництвом Марії Жеревко отримали І місце за напрямком «Художній – старша вікова категорія». Усі переможці представили власні колективи і продемонстрували досягнення своїх любительських об’єднань та клубів за інтересами. Вони отримали від управління культури та туризму обл-держадміністрації й обласного Центру народної творчості, окрім дипломів, цінні сувеніри.
Гарний піднесений настрій усім учасникам заходу, що цього дня завітали на гостинну хорошівську землю, створювали виступи солістів та аматорів будинку культури.
Вітаємо усіх преможців із заслуженими нагородами та бажаємо нових творчих звершень.
Ірина Сівінська.
Фото Галини Мінялук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *