У Новій Боровій відкрили першу в області поліцейську станцію

27 березня у Новій Боровій урочисто відкрили першу в Житомирській області поліцейську станцію. На захід завітали почесні гості: начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко, його заступник Артем Лисогор, спеціаліст із мобілізації громад Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Жанна Чмут, начальник Хорошіського відділу поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Сергій Блоцький та інші.
За словами Жанни Чмут, це один із етапів проекту «Налагодження онлайн комунікацій між жителями ОТГ, БВБПД та поліції». Його здійснено за фінансування Королівства Нідерландів та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні, а також завдяки внескам із бюджетів Новоборівської об’єднаної територіальної громади та громадської організації «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО», яку успішно очолює Олександр Штефа. Окрім цього у семи бібліотеках старостинських округів закуплено і встановлено оргтехніку, а усі комп’ютери підключені до всесвітньої мережі Інтернет.
Новоборівський селищний голова Григорій Рудюк повідомив, що селищна рада приділяє багато уваги безпеці громадян і здійснює цілу низку заходів, аби створити безпечні умови проживання на території ОТГ.
– Це перший пілотний проект на території Житомирщини. Його зреалізовано за підтримки місцевої громади, і ми сподіваємося, що цей передовий досвід пере-ймуть усі громади області – наголосив у вітальному слові Вячеслав Печененко. Він подякував від обласного управління колективу Новоборівської селищної ради за тісну співпрацю з полі-цією в питанні забезпечення публічної безпеки й порядку на території громади.
Також дільничному офіцеру, старшому лейтенанту поліції Вадиму Бендерському була вручена портативна відеокамера для документування і покращення роботи.
Ірина Сівінська.
Фото автора.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *