Посадімо ліс, подбаймо про майбутнє!

Основними завданнями лісництва є насадження дерев, вирубка стиглого лісу та його реалізація, охорона і захист лісових насаджень.
«Володарськ-Волинське лісництво ДП Пулинський лісгосп АПК» весною планує створити близько 76,6 га нових лісових насаджень на зрубах, де відбулося освоєння лісосічного фонду. А також близько як на 120 га проводяться доповнення на лісових ділянках минуло-річних зрубів, де вже були створені лісові культури, але за різних еколого-кліматичних факторів саджанці не прийнялись.
Лісництво повністю забезпечене посадковим мате-ріалом. У господарстві побудовано дві теплиці та висіяно насіння сосни звичайної, ялини звичайної, сосни кримської на площі 0,04 га. А також створено тимчасовий лісовий розсадник площею 0,12 га, в якому висіяно насіння дуба червоного. Згідно осінньої інвентаризації, наявність садивного матеріалу сосни – 409,7 тис. шт., дуба червоного – 40,7 тис. шт., ялини – 68,6 тис. шт.
Насіння на посів лісових розсадників і теплиць збирається лісовою охороною з кращих порід дерев сосни та дуба. Це значна і клопітка робота лісівників і лісокультурниць господарства, на що підприємством витрачаються значні кошти, щоб у подальшому створити якісні високопродуктивні лісові насадження.
Лісівники Володарськ-Волинського лісництва залучають до посадки лісових культур молоде покоління, а саме школярів (на фото).
Юрій Сорока, лісничий Володарськ-Волинського лісництва.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *