Сумлінна праця дає гарні плоди

Педагогічний колектив Хорошівської музичної школи наполегливо працює над вихованням любові до музики та вдосконаленням знань умінь і навичок з музичного мистецтва у своїх учнів.

Спільна сумлінна праця дітей та викладачів, побудована на основі взаємоповаги, взаєморозуміння, індивідуального підходу до розвитку обдарувань вихованців приносить гарні плоди. Останнім часом учні цього мистецького закладу здобули багато нагород на музичних конкурсах різних рівнів.
Зокрема, у грудні минулого року в Житомирському коледжі культури і мистецтв ім. І. Огієнка відбувся дитячий конкурс виконавців на духових інструментах «Сонячна галактика». У ньому брали участь учні Хорошівської музичної школи Даниїл Недзельський (2 клас, саксофон), Дмитро Загацький (6 клас, кларнет), Ярослав Водолазов (3 клас, кларнет) (Фото 1.). Викладач цих учнів – Валерій Іванович Устимович, концертмейстер – Жанна Петрівна Бенедюк.
За підсумками конкурсу були відзначені дипломами за виконавську майстерність Даниїл Недзельський та Дмитро Загацький. Третє призове місце у цьому конкурсі виборов Ярослав Водолазов.
28 лютого в обласному конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах у Житомирському музичному училищі ім. В.С. Косенка учень Валерія Івановича Устимовича Дмитро Загацький (6 клас, кларнет) здобув ІІ місце (концертмейстер Жанна Петрівна Бенедюк), а учень викладача Іллі Дмитровича Горностая Данило Козаченко (6 клас, туба) посів третє місце у цьому конкурсі (концертмейстер Галина Йосипівна Іщук).
Цього ж дня, 28 лютого, в обласному конкурсі ансамблевої гри на народних інструментах брало участь тріо вихованців викладача музичної школи Жанни Анатоліївни Пантус у складі Антона Муського (6 клас, акордеон), Сергія Ткача (6 клас, баян), Петра Яхимовича (6 клас, баян) (Фото 2.).
Серед 16-ти учасників наше тріо здобуло ІІ місце у цьому мистецькому турнірі.
Нехай же множаться перемоги й досягнення вихованців закладу, хай несуть юні музиканти у світ чарівність музики, тепло своїх сердець та любов до прекрасного.
Надія Панченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *