Спортивні змагання з нагоди ювілею

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спортивні змагання сприяють вихованню наполегливості, волі до перемоги, сміливості, колективізму, дружби, мають вирішальне значення в організаційному зміцненні та пожвавленні всієї діяльності колективів фізкультури і, насамперед, сприяють залученню нових верств населення до систематичних занять спортом. Участь у спортивних змаганнях стимулює спортсменів удосконалювати свою майстерність, краще оволодівати спортивною технікою, безперервно підвищувати рівень всебічного фізичного розвитку.

27 лютого з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, підвищення спортивної майстерності, посилення популяризації серед населення району олімпійських та не олімпійських видів спорту відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Хорошівської райдержадміністрації провів турніри з шашок, шахів та настільного тенісу, присвячені 95-річчю утворення Хорошівського району.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Участь у змаганнях забезпечили команди учнівської молоді та дорослого населення Хорошівської, Новоборівської, Іршанської об’єднаних територіальних громад, Топорищенської сільської ради, які продемонстрували майстерність, цікаву і безкомпромісну боротьбу. За підсумками змагань було визначено переможців командних змагань та в особистому заліку.

У командному змаганні з настільного тенісу серед учнівської молоді першість виборола команда Хорошівської об’єднаної територіальної громади, друге місце посіла команда Іршанської територіальної громади, третє місце – Топорищенської сільської ради. В особистому заліку серед дівчат із настільного тенісу перше місце здобула Анастасія Котвицька, друге – Анастасія Горова, третє – Тетяна Ткачук; серед юнаків першість здобув Рувим Недзельський, друге місце – Олег Розводовський, третє – Сергій Рожок.

Змагання з шашок та шахів зібрали за дошками спортсменів-однодумців із усього району. Тут можна було побачити і людей поважного віку, і молодь, і зовсім юних спортсменів, які прийшли, аби повчитися у досвідчених колег, і навіть спробувати свої сили в партії за дошкою із професіоналами. Зал наповнився щирими посмішками та теплими обіймами давніх знайомих, спогадами, запитаннями про життя-буття спортсменів і відкритим та щирим побажанням, аби такі зустрічі стали постійними. Тоді час не йшов, він просто пролетів, обділивши кожного сердечністю зустрічі, душевною теплотою та щемким бажанням побачитися знову.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гостра спортивна боротьба визначила найсильніших. У командному заліку з шашок та з шахів першість виборола Хорошівська ОТГ, друге місце отримала Іршанська ОТГ, третє – Новоборівська ОТГ. Серед жінок у особистому заліку з шахів місця розподілилися наступним чином: Моніка Михайленко-Мошківська – І місце, Ольга Поліщук – ІІ місце; серед чоловіків І місце посів Віктор Хлопицький, ІІ місце – Анатолій Фещенко, ІІІ місце – Олександр Стретович.

Першість в особистому заліку серед жінок у змаганні з шашок виборола Інна Мороз, другу сходинку посіла Ірина Тушинська, третю – Наталія Таранова; серед чоловіків в особистому заліку перемогу здобув Валерій Стрельцов, другим став Анатолій Гончаренко, третім – Віктор Мінялук.

Усі переможці в командному та особистому заліку були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Хорошівської райдержадміністрації, особистісними медалями переможців, солодкими подарунками та грошовими преміями.

Вітаємо переможців та всіх учасників змагання зі святом спорту, завзяття, дружби ! До нових перемог та звершень!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *