Підводили підсумки роботи

Першого березня у приміщенні залу засідань районної ради відбулася підсумкова нарада Хорошівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Участь у роботі наради взяли очільники району, керівники Хорошівського районного управління Держпродспоживслужби, спеціалісти та фахівці структурних підрозділів, сільські дільничні лікарі ветеринарної медицини та інші.

– У минулому році завершено формування структурних підрозділів Хорошівського районного управління Держпродспоживслужби, у підпорядкуванні якого є відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Головним завданням для усіх присутніх сьогодні є забезпечення епізоотичного, санітарно-епідемічного благополуччя Житомирщини та захист інтересів споживачів.

Я хочу відзначити, що Хорошівське упрівління виконало всі покладені на нього завдання Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Наразі склалася напружена та складна ситуація в Україні з поширення африканської чуми свиней та сказу. При цьому посилено заходи щодо запобігання і розповсюдження цих хвороб на території району й області.

Окрему увагу відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства приділив питанню забезпечення дієвого державного санітарно-епідеміологічного нагляду за навчальними та виховними закладами району, а також виконанню плану моніторингових досліджень проб води, змивів та харчових продуктів, – наголосив у своєму виступі Віктор Казимирович Котвицький.

Голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко усім фахівцям і працівникам управління за надання допомоги та підтримку учасників АТО. Також відзначив, що актуальним та вкрай важливим є діяльність Держпродспоживслужби на території Хорошівського району у сфері безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини та дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ткач розповів про співпрацю РДА з районним управлінням Держпродспоживслужби, про перевірку шкільних та дошкільних закладів.

Про чисельність поголів’я великої рогатої худоби та свиней у районі, а також забезпечення державного фінансування на дотацію та відшкодування за тварин молочним кооперативам доповіла головний спеціаліст управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Лариса Козакевич.

Начальник відділу безпечності продуктів харчування та ветеринарної медицини Ігор Ремарчук охарактеризував напрями діяльності відділу за 2017 рік, окреслив пріоритети діяльності на поточний рік.

У своєму виступі начальник Хорошівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Адольф Деленгівський ознайомив присутніх із протиепізоотичними заходами, які були проведені фахівцями лікарні у 2017 році, вакцинацію тварин. Доповів про проблеми, які виникали під час досліджень. Адольф Іванович наголосив на нестачі фахівців ветеринарного напряму, що зумовлено недостатнім фінансуванням галузі.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Олег Яковенко повідомив присутнім про підсумки дієвого державного санітарно-епідемічного нагляду за навчальними та виховними закладами району, а також виконання плану моніторингових досліджень проб води, змивів та харчових продуктів. Окрему увагу звернули на усунення невідповідності нормам вмісту хімічних елементів у питній воді та проведення дослідження води на радіоактивність.

Виконуючий обов’язки начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Микола Міщенко у своєму виступі охарактеризував роботу відділу безпечності продуктіів харчування та ветеринарної медицини і відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Закцентував увагу на затверджених планових перевірках на поточний рік, вакцинацію та зміну переліку безкоштовних державних вакцин. Ознайомив із правилами проведення перевірок із використанням відеофіксаціїї. Враховуючи ситуацію, що склалася в країні у зв’язку з поширенням АЧС, було наголошено посилити заходи щодо запобігання занесення та розповсюдження вірусу на території району.

За результатами підсумкової наради прийняті відповідні рішення, які спрямовані на реалізацію основних завдань Держпродспоживслужби.

Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *