Юні гімнасти здобули чергову перемогу

21-23 лютого в м. Житомирі пройшли Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки «Кубок Сергія Павловича Корольова – 2018». Спортивна аеробіка – це вид спорту, в якому спортсмени виконують безперервний і високоінтенсивний комплекс вправ, що включає поєднання ациклічних рухів зі складною координацією, а також різні по складності елементи структурних груп і взаємодії між партнерами. Основу хореографії у вправах складають традиційні для аеробіки «базові» аеробні кроки і їх різновиди.
12 вихованців Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у цих змаганнях та виступили у таких видах програми: «індивідуальні вправи», «змішані пари», «трійки», «групи».
У змаганнях брали участь представники з Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Житомирської областей.
Варто відзначити, що невелика команда Хорошівської ДЮСШ у складі Світлани Малярчук, Вікторії Добровольської, Крістіни Омельчук, Софії Литвинчук, Євгенія Козаченка здобула срібну перемогу у програмі «групи».
Вітаємо переможців і призерів змагань, а також їх тренерів.
Наталія Козаченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *