Під захистом ангела-охоронця

Літа, як листки календаря, швидко облітають. Уже срібло вкрило скроні, та юна, нестаріюча душа ніжно й щиро ви-промінює тепло.
Нещодавно Галина Микитівна Мельниченко у колі рідних та друзів зустріла свій прекрасний 80-річний ювілей. Теплий зимовий день став ще яскравішим від щирих слів гостей, а бабуся, здавалося, помолодшала від тих побажань. І не дивно, що привітати ювілярку зібралося так багато людей, адже її люблять і поважають не лише члени родини а й знайомі.
21 лютого 1938 року на небі засяяла зірка Галини Микитівни. Багато довелося їй пережити, море труднощів подолати, та вона гідно витримала усі життєві негаразди. У теплому сімейному гнізді зростало четверо діточок. Матуся усіх щедро огортала любов’ю та турботою. Тяжкою роботою був наповнений кожен день, проте підтримка родини додавала сили. Усе життя Галина Микитівна пропрацювала в місцевому колгоспі дояркою. Праця була важкою. Жінка має більше 40 років трудового стажу, багато нагород за працю. Зараз проживає бабуся в селі Кропивня.
Час летить, як перелітний птах. І приніс він на своїх крилах для Галини Микитівни велике багатство – чотирьох розумних дітей, сім добрих онуків та шістьох життєрадісних правнуків. І щоразу наповнюється теплом хата дзвінкими голосами малечі, зігріваючи бабусину душу ніжною дитячою любов’ю.
Сердечно вітаємо Вас, шановна Галино Микитівно, з 80-річним ювілеєм. Нехай кожен Ваш день буде наповнений сонячним теплом, підтримкою родини, злагодою та миром. Міцного здоров’я та довгих років життя.
Валентина Журавська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *