Нова українська школа

Із 1 вересня 2018 року всі першокласники України при-йдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Кардинально зміниться зміст навчання. Відтепер діти не зазубрюватимуть матеріал, а вчитимуться мислити, аналізувати, за-стосовувати набуті знання в житті. Навчання стане інтегрованим, предмети будуть поєднуватись тематично, тож краще засвоюватимуться. Завдяки створенню сучасних умов у класах учні зможуть виконувати завдання у групах, дискутувати, творити.
Ключовими особами реформи освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня нинішнього року.
Початок лютого 2018 року став «першим дзвоником» для 29 педагогів Хорошівського району, які почнуть роботу за новим Стандартом початкової освіти. Одна з новацій – очно-дистанційна форма навчання, метою якої є озна йомлення з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання.
Уже з 1 лютого вчителі проходять обов’язковий дистанційний етап на платформі «EdEra», що триватиме до кінця травня 2018 року.
На виконання наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, відповідно до Концепції «Нова українська школа», були підготовлені тренери. Тренером від Хорошівського району стала вчитель початкових класів Хорошівського НВК Тетяна Броніславівна Давидовська.
17-18 лютого на базі Хорошівського НВК відбулася перша настановча сесія, яка включала в себе тренінгові заняття, міні-лекції, дискусії.
Тренінг відвідали проректор з навчально-методичної роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти А.Ф. Шегеда та методист лабораторії методичного забезпечення Т.О. Трохименко, які високо оцінили роботу тренера.
Катерина Кос, методист відділу освіти Хорошівської ОТГ.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *