Хай в серці кожної дитини живе любов до Батьківщини

20 лютого у дошкільному підрозділі Хорошівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ» І-ІІІ ступенів №1 для дітей середнього та старшого дошкільного віку відбулася літературно-музична композиція «Ми пишаємося Україною».
Захід розпочався з Державного Гімну України. Вихователі Ж.І. Ковальчук та Н.Г. Ничипоренко у доступній формі розповідали дітям про Україну, про державні та наці-ональні символи, звичаї та обереги українського народу. Діти читали вірші, розгадували загадки, грали в народні рухливі ігри, а також співали українські пісні та виконували запальні таночки.
А ще у дитячому садочку стало традицією проведення свята Стрітення, яке відзначалося 15 лютого. Цього дня музичний керівник К.Ю. Дудко та інструктор з фізичного виховання М.В. Прут влаштували для дітей розвагу-свято «Зиму проводжаємо, а весну – зустрічаємо». У ході свята діти демонстрували свою спритність, винахідливість, пластику та рухову активність.
Досвідчені педагоги вміло допомагали дошкільнятам співпрацювати в колективі, розвивати фантазію, творчий потенціал, мовленнєве дихання, орієнтацію в просторі.
Вихованці на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями. По завершенню свята діти закликали весну.
Основна мета таких заходів – виховання у дітей любові до України, рідної землі, мови, народних традицій, щоб в серці кожної дитини жила любов до Батьківщини.
Катерина Дудко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *