Нова Борова зустрічала весну

Традиційно у Новій Боровій на центральній площі селища відбулося святкування Масниці. Тут працював ярмарок народних умільців, майстринь та приватних підприємців. Серед них – подружжя Чижевських. Вони влаштували етнохату, де були представлені роботи Лариси Володимирівни (декорований посуд, побутове начиння, флористика і т.п.). А чоловік Олександр пригощав жителів селища і гостей смачними шашликами та власними соусами. Допомагала їм приватний підприємець, гарна господиня Наталія Таранова.
Різні солодощі пропонувала Людмила Вшивцева зі своєю сім’єю. А гарячими млинцями та всякими наїдками частували Олена і Валерій Телецькі зі своєю свахою Марією та інші.
Участь в ярмарку взяв Новоборівський ЦДЮТ. Директор Ольга Поліщук разом зі своїми вихованцями пропонували жителям та гостям вироби, створені дитячими руками.
У процесі підготовки до свята взяли участь такі активісти: Юрій Шкуринський та Анатолій Павлюченко. Вони з власної ініціативи обладнали місце для відпочинку біля будинку культури (столи та стільчики, дерев’яні скульптури). Допомогу в придбанні матеріалу надав заступник селищного голови Руслан Семеній.
На площі створювали гарний настрій дорослим і малим артисти Київського цирку.
Працівники Новоборівського будинку культури та аматори сцени реалізували під оплески та захоплені вигуки глядачів театралізовано-розважальну програму «Масляна прийшла – Весну красну принесла». Зокрема свої таланти продемонстрували, окрім працівників будинку культури, талановиті аматори з ЦРД «Казка» та «Сонечко», Новоборівської бібліотеки, закладів культури Ягодинського старостинського округу, села Небіж та Фасової, вихованці Новоборів-ських гімназії та ліцею.
Із привітанням до всієї громади виступив заступник селищного голови Олександр Стретович.
Незабутні враження залишила жартівлива сценка у виконанні Ніли Барицької та Артема Козака.
Директор музичної школи Сергій Борович акомпанував виконавцям народних пісень. Насолоду своїми талантами подарували присутнім і діти, й дорослі, й представвники старшого покоління.
Костюми та реквізити для свята надали Тамара Шаповалова та Світлана Одноворченко.
Гостей свята зігрівали чаєм і бубликами Світлана Титаренко та пані Лілія, допомагали їм пожежники на чолі із Юрієм Журавським. В організації святкового чаювання допомогли приватні підприємці Андрій Литвинчук, Тетяна Литвинчук, Людмила Єрмак, Олена та Валерій Телецькі, Олександр Орехівський, Павло Власюк, Ольга та Олег Лишняк, Олександр Копил.
На святі панували веселий настрій, святкова та доброзичлива атмосфера, яка допоможе долати життєві труднощі і з упевненістю та завзяттям стрічати кожен наступний день.
Світлана Федоренко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *