День іменинника

Нещодавно у 5 класі Рижанської гімназії відбулося свято «День іменинника». Звісно, що у кожного свій день народження. Це той прекрасний день, коли отримуєш подарунки, вітання, посмішки. А чому б не відсвяткувати його у колі друзів, з якими провчився п’ять років?
Діти на такому заході можуть ближче подружитися один із одним, адже обстановка сприятлива, вони почуваються вільніше, ніж у процесі навчання. Це ще й хороший спосіб згуртування колективу. А для вчителя – гарна нагода в неформальній обстановці оцінити психологічний клімат класу в цілому.
Класний керівник Наталія Петрівна Ющенко максимально сприяла тому, щоб її учні мали можливість відчути атмосферу справжнього свята. Класна кімната була прикрашена кольоровими кульками та паперовими вивісками.
Наталія Петрівна привітала іменинників. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, підготовлених та проведених учителькою. А ще у конкурсах брали участь і батьки, що допомагало згуртувати не лише учнівський, а й батьківський колектив.
На завершення свята батьки пригощали дітей солодкими гостинцями.
Поверталися додому усі з гарним настроєм, довго ділилися позитивними емоціями, отриманими на святі.
Наталія Українець, голова батьківського комітету

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *