Нова перемога дитячої театральної студії «Феєрія»

9 лютого учасники дитячої театральної студії «Феєрія» (керівник Ірина Сівінська) Хорошівського будинку культури взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія».
Фестиваль проходив у місті Києві за сприяння Міністерства культури України, Національної всеукраїн-ської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів (EAFF), Всеукраїнського товариства «Просвіта». Мета конкурсу – презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів, створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, здорового духу змагань між художніми колективами і обдарованими особистостями, встановлення творчих контактів, демонстрація виконавської майстерності, пошук нових форм і вдосконалення набутих, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді.
Хорошівські актори гідно виступили і повернулись додому з перемогою – стали лауреатами І премії в номінації «Театральний жанр» та отримали нагороду: диплом та кубок фестивалю.
Глядачі в залі, члени журі бурхливими оплесками зустріли представлену конкурсну роботу – літературно-пластичну композицію «Майдан», присвячену Героям Небесної Сотні. Голова журі, за-служена артистка України Інесса Братущик високо оцінила задум та режисерське втілення постановки.
– Цей фестиваль для нашого колективу особливий, адже цього разу для деяких наймолодших учасників студії це був дебютний виступ на сцені. Юні актори наполегливо готувалися до виступу, відточували виконавську майстерність. Відзначу, що і тематика постановки, і втілення задуму якнайкраще виховують патріотичний дух юного покоління. Адже у нашому селищі проживав і похований Герой України, Герой Небесної Сотні – Віктор Прохорчук, – розповідає художній керівник Ірина Володимирівна.
Поїздка на фестиваль відбулася завдяки фінансовій підтримці батьків учасників студії, які зацікавлені у розвитку творчих здібностей своїх дітей.
Вітаємо дитячий колектив «Феєрії» з успішим виступом та бажаємо подальших перемог.
Ольга Поліщук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *