Вони дарують гарну усмішку

Щорічно 9 лютого відзначається професійне свято всіх тих, які роблять наші усмішки променистими – Міжнародний день стоматолога.
Будь-яка людина часто стикається з такою бідою, як зубний біль, і звертається за допомогою до лікаря.

На фото: Валентина Олександрівна Майстренко – лікар-стоматолог, завідуюча стоматологічним відділенням Хорошівської центральної районної лікарні, Наталія Олек-сіївна Баранівська – медсестра хірургічного відділення, пацієнт – Юра Новік (10 років, село Лизник).

На фото: Анатолій Анатолійович Черватюк – лікар-стоматолог, головний лікар комунального підприємства «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка»,
Ольга Миколаївна Дудка – лікар-стоматолог, ортопед,
Марина Сергіївна Іщук – бухгалтер.

Перемога над власним страхом, яка недавно була просто необхідна для відвідування стоматологічного кабінету, з розвитком нових методів у цій вельми делікатній області, дається нам все легше і легше. І часом єдиним стримуючим фактором, який нас зупиняє на шляху до цього улюбленого лікаря, є елементарне фінансове питання.
Нагадаємо, що за даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Особливу увагу і настороженість ви-кликає хронічне захворювання карієсом, яке не милує ні бідних, ні багатих і сміливо крокує планетою.
Робота стоматолога, без перебільшення, дуже важлива і, на щастя, більшість із нас це розуміє.
Ніщо не вічне. І зуби, на жаль, не виняток. Від зубних лікарів залежить багато чого. Ця професія в усьому світі дуже затребувана. Чим вищою є майстерність стоматолога, тим менше неприємних відчуттів отримують пацієнти. І навіть у свій професійний день вони візьмуть інструмент у руки, щоб забезпечити нам гарну посмішку.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *