Підготовка до 95-річчя району

Із метою відзначення 95-річчя нашого району, видано спільне розпорядження голови райдержадмі-ністрації та голови районної ради за №10/4 від 10 січня 2018 року «Про підготовку та відзначення 95-річчя утворення Хорошівського району», яким створено відповідний організаційний комітет на чолі з А.П. Ющенком та Г.І. Ширченко, затверджено Заходи та Положення щодо підготовки та відзначення 95-річчя утворення Хорошівського району, а також за-тверджено Ескіз та опис ювілейної медалі «95 років Хорошівському району».
Членами оргкомітету є депутати районної ради, очільники територіальних громад району, керівники структурних підрозділів районної ради та адміністрації, працівники музею історії та інші.
У кабінеті голови райдержадміністрації щотижня відбуваються робочі наради членів організаційного комітету з метою узгодження дій представників Хорошів-ської, Новоборівської та Іршанської ОТГ, Радицької та Топорищенської сільських рад і районної влади з метою належного виконання усіх заходів щодо підготовки та відзначення 95-річчя утворення нашого району.
Надія Панченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *