Тиждень природничих наук

З 22 по 26 січня в Кропивнянській загальноосвітній школі проходив тиждень хімії та біології. Саме хімію і біологію називають королевами природничих наук. Організаторами тижня були вчитель хімії Галина Миколаївна Марочко та вчитель біології Олена Сергіївна Мосійчук. Метою проведення заходів було виховання в учнів любові до природи, бережне ставлення до неї, вміння захищати навколишній світ від забруднень та руйнувань.
Активно і старанно працювали учні 6 класу впродовж зимових канікул. Вони відшукували інформацію про дивовижні рослини-символи.
Під час проведення інформаційної години на тему «Рослини – символи України» учні знайомили присутніх із цікавими легендами, загадками. У результаті було підготовлено збірку «Рослини – символи України». Було проведено конкурс малюнків на тему «Наша планета – колиска життя», де взяли участь учні 6-10 класів.
Виховний захід «Збережемо красу Землі» було розпочато словами: «Послухай музику землі… Земля багата, щедра, мальовнича. Це спільний дім для всіх народів, тому турбота про неї має бути спільною», – такі зворушливі слова звучали з вуст учнів під час проведення заходу.
Не забули учні і про птахів. Для них вони змайстрували годівнички. Найкращими майстрами виявились Дмитро Чорноштан (10 кл), Михайло Саченко (10 кл), Нікіта Денисов (6 кл). Вони підгодовують птахів зерном, крихтами хліба.
Багато задоволення і знань учні отримали від проведення вікторини «Хімія в загадках і віршах». Ті, хто отримав найбільшу кількість балів, були запрошені взяти участь у інтелектуальній грі для юних хіміків «Поле чудес». Активними учасниками гри були п’ятикласник Ілля Томка, семикласники Ангеліна Білокур, Вікторія Паламарчук, Вадим Ковальчук, восьмикласники Артем Ходаківський, Максим Кос, Діана Кравченко (10 кл), Денис Паламарчук (11 кл).
Найталановитішим, обдарованим учнем визнали Нікіту Денисова (6 кл). Всі учасники були нагороджені призами.
Виявляючи щиру зацікавленість до природничих наук, можна пробудити в собі майбутнього вчителя, еколога і навіть ученого.
Тамара Шевченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *