Свічка пам’яті не згасне..

Іскриться сніг на протоптаній стежині до могили солдата. Тихо похитує вітерець гілочки білокорих берізок, тихенько цвірінькає одинока синичка на кладовищі села Будо-Рижани.


У День Соборності України, 22 січня 2015 року, в ході проведення антитерористичної операції на сході України, під Авдіївкою героїчно загинув, виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи мирне небо від підступного ворога, наш юний земляк – Микола Кучер. Пройшло вже три роки, як Миколи немає серед нас, але ми завжди будемо пам’ятати про нього та його подвиг. Односельці щиро вдячні Герою за його мужність і відвагу, за його жертву заради незалежності рідної України, за те, що він відстоював мирне небо для кожного з нас.
Працівники Радицької сільської ради, рідні та друзі прийшли до могили солдата, щоб віддати належну шану та скласти подяку за його подвиг. Присутні запалили свічку пам’яті та, низько схиливши голови, тихо прошепотіли молитву, просячи у Господа Царства Небесного його душі.
Пломеніє вогник свічки на могилі солдата, аби нагадати усім нам, що життя безсмертне і безсмертний подвиг героя.
Він був весняною квіткою, яку безжально скосила війна. Йому ще б цвісти, радіти життю, упиватися втомою натруджених рук, кохати, ростити діточок… Не судилося…
Людмила Яремчук, однокласниця.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *