Епідемічна ситуація з кору в районі

Хорошівська ЦРЛ інформує, що з метою попередження масового росту та розповсюдження захворюваності кором в Хоро-шівському районі розроблено та підписано спільний наказ Хорошівської ЦРЛ, Хорошівського Центру ПМСД, Іршанського Центру ПМСД, Новоборівського Центру ПМСД від 14.06.2017р. №77/328/01-19/26/11 «Щодо недопущення розповсюдження кору серед населення Хорошівського району». Даним наказом затверджено план заходів щодо недопущення розповсюдження кору серед населення Хорошівського району та персональний склад оперативного штабу по про-філактиці та лікуванню хворих на кір та для надання консультативної та, за необхідності, практичної допомоги.
За 12 місяців 2017 року випадків кору серед населення Хорошівського ра-йону не зареєстровано.
План виконання щеплень проти кору в районі за 2017 рік виконаний.
Станом на 1 січня 2018 року на щеплювальних пунк-тах району знаходиться 224 дози вакцини для проведення щеплень проти кору, паротиту та краснухи (КПК).
3 серпня 2017 року в Хорошівській ЦРЛ була проведена медична рада з головними лікарями та за-ступниками з медичних питань лікувальних закладів району, де заслуховувалося питання про стан щепленості проти кору, санітарно-освітньої роботи.
Із середніми медичними працівниками Хорошівської ЦРЛ 26 липня 2017 року було проведено заняття з питань профілактики, клініки, діагностики й лікування кору.
Медичні працівники ра-йону проводять санітарно-освітню роботу з питань профілактики кору та переваг проведення щеплень проти кору. У лікувальних закладах району підготовлені санітарні бюлетені.
Світлана Пенделяк, заступник головного лікаря ЦРЛ по медичній частині.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *