Святкували жителі Краївщинської округу

Новорічно-різдвяні свята краївщинці та жителі округу розпочали біля новорічної ялинки у Краївщинському НВК. Із вітальним словом виступила в.о. старости Юлія Миколайчук, яка принесла солодкі подарунки усім вихованцям НВК, надані ТОВ «Літос» (керівник В. В. Сухенко).
Розпочався ранок із виступу вихованців ДНЗ. Запальний танок гномів задав святкову ат-мосферу на весь день. Не менш чудовими були виступи й школярів.
Продовжився ма-рафон святкувань у передноворічний день у місцевому клубі. На це свято завітали різні нечисті: і Баба Яга, і Кикимора, і Чахлик Невмирущий. Вони ніяк не хотіли допустити Діда Мороза на свято. Та сучасна помічниця Діда Мороза Снігуронька виправила цю ситуацію, і свято відбулося.
«Засяяла зірка з небесних глибин – це він народився Ісус – Божий Син!» – 8 січня у клубі с. Краївщина славили народження Христа колядками Світлана Сергієнко, Людмила Голяченко, Ольга Желізко та Валентина Антонюк. Чудові колядки, деякі вже забуті, а деякі й не знані нами, заполонили зал, внесли світло і справжнє свято у кожну душу. Названі жіночки з колядками завітали і в кожен двір Краївщинського округу.
Усім дітям, які були присутні на різдвяному ранку, Дід Мороз із Снігуронькою, за виконані ними колядки, вручив подарунки, які були надані ТОВ Сільськогосподарська компанія «Баварія Агро» (керівник Олександр Коник).
Різдвяні свята продорвжуються, адже нас чекає ще свято Водохрестя.
Зі святом усіх! Миру, здоров’я всім і кожному дому! Щоб послав Господь добра до хати і дав на той рік Різдва діждати.
Христос народився! Славімо Його!
Юлія Миколайчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *