Нова Борова – від Миколая до щедрої

У Новоборівській громаді, як і в усій Україні, ще з 19 грудня розпочалися новорічно-різдвяні свята. Саме 19 грудня, на День святого Миколая, відбулося відкриття ялинки. Працівники селищного будинку культури та самодіяльні артисти Світлана Карпенко, Людмила Рижова, Тетяна Корнійчук та Олена Лозовик влаштували театралізовану конкурсно-розважальну прогаму «На радість дітям Миколай іде по світу».
Настоятель Свято-Андріївського храму о. Петро привітав усіх зі святом, розповів про життя святого Миколая та його допомогу людям.


Технічне забезпечення заходу й оформлення залу здійснили працівники будинку культури Ростислав Свінціцький та Людмила Троценко.
Із 25-го по 31 грудня працівники Новоборівського будинку культури та учасники художньої самодіяльності Тетяна Сміловська, Світлана Титаренко, Світлана Карпенко, Леся Наровецька привітали депутатів Новоборівської селищної ради, працівників закладів, установ, приватних підприємців селища.
29 грудня у приміщенні Новоборівського ліцею працівники культури та учасники художньої самодіяльності влаштували захід для дітей – театралізоване дійство «Новорічна казка». Тут вони показали свої таланти з перевтілення. Найповажнішим учасником дійства став Петро Григорович Хільчук.
10 січня у Новій Боровій відбувся фестиваль колядок, щедрівок.
13 січня працівники культури та аматори сцени влаштували святкову виставу «Різдвяні дзвіночки».
Світлана Федоренко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *