Ігор Гундич: Бердичівський театр – це лише старт проектам, які побачить Житомирщина цьогоріч

Перший на Житомирщині у 2018 році «символ якісних змін» – Бердичівський музично драматичний театр відкрили на Старий новий рік Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.
Сучасний, проте із 110-річною історією, зі збереженою, як і століття тому архітектурою, театр у м. Бердичеві чекає глядачів не тільки із міста, а й з усієї області. Реконстру-йована будівля стане ще одним об’єктом на туристичній мапі області.
Будівлю реставрували за кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенції, місцевого та обласного бюджетів та завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка та Уряду держави.
Театр розрахований на 420 місць, у тому числі 8 місць для осіб з особливими потребами.
Голова ОДА підкреслив, що Бердичівський театр – це лише старт об’єктів, які побачить Житомирщина у 2018 році. Адже у багатьох районах зараз утеплюють школи і садочки, відкривають медіатеки, створюють центри медичної допомоги, ремонтують дороги.


«Театр, який ми відкрили у Бердичеві – це лише старт проектам, які побачать у різних ра-йонах Житомирщини вже цьогоріч. Упевнений: 2018-й буде щедрим на гарні справи», – підкреслив Ігор Гундич.
Довідково: На реставрацію і відновлення театру спрямовано понад 30 млн грн: коштів ДФРР спрямовано 19,25 млн гривень (61,7%), з міського бюджету – 10 млн (32,2%), а також – 2 млн (6,1%) за рахунок субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій.

Прес-служба ОДА.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *